Autobusy regionální
- 300 - 399
- 400 - 499
- 500 - 599
- 600 - 699
- 700 - 799
- 800 - 899
- Noční
- Ostatní
600
Kladno - Nové Strašecí - Louny
platnost od:
10.12.2023
616
Kladno - Vinařice - Slaný
platnost od:
3.3.2024
617
Slaný - Velvary - Kralupy nad Vltavou
platnost od:
10.12.2023
618
Kladno - Kačice
platnost od:
10.12.2023
619
Kladno - Lány - Třtice - Ročov
platnost od:
3.3.2024
620
Kladno - Kralupy nad Vltavou - Mělník
platnost od:
9.5.2024
622
Číčovice - Kladno
platnost od:
21.5.2024
623
Kladno - Třebusice - Velvary
platnost od:
25.3.2024
625
Kladno - Ruda - Rakovník
platnost od:
10.12.2023
626
Kladno - Knovíz - Velvary
platnost od:
3.3.2024
627
Smečno - Ledce - Slaný
platnost od:
3.3.2024
628
Kladno - Mšec - Řevničov
platnost od:
3.3.2024
630
Kladno - Unhošť - Beroun
platnost od:
13.5.2024
631
Nižbor - Beroun - Suchomasty - Všeradice
platnost od:
3.1.2024
632
Řevnice - Všeradice - Hostomice
platnost od:
3.1.2024
633
Beroun - Tetín - Liteň
platnost od:
13.5.2024
634
Hostomice - Skřipel - Lážovice - Všeradice
platnost od:
11.12.2022
636
Loděnice - Železná - Chyňava
platnost od:
11.12.2022
637
Kublov - Nový Jáchymov - Beroun - Řevnice
platnost od:
13.5.2024
638
Všeradice - Beroun - Skryje - Branov
platnost od:
13.5.2024
639
Hořovice - Hostomice - Dobříš
platnost od:
18.3.2024
640
Zdice - Hostomice - Čenkov
platnost od:
10.12.2023
641
Beroun - Zdice - Hořovice
platnost od:
25.3.2024
642
Jince - Praskolesy - Hořovice
platnost od:
11.12.2023
643
Cerhovice - Hořovice - Křešín
platnost od:
3.3.2024
646
Kralupy nad Vltavou - Roudnice nad Labem
platnost od:
9.5.2024
649
Nižbor,Stradonice - Nižbor,Žloukovice
platnost od:
4.9.2023
650
Litoměřice - Mšené-lázně - Slaný
platnost od:
1.5.2024
651
Nespeky - Pyšely - Senohraby - Hrusice
platnost od:
1.5.2024
652
Kostelec n.Č.l. - Oleška,Krymlov
platnost od:
10.12.2023
653
Ondřejov - Kaliště,Poddubí
platnost od:
10.12.2023
655
Brandýs n.L.-St.Boleslav - Čelákovice - Úvaly
platnost od:
13.5.2024
656
Hovorčovice - Zlonín - Hovorčovice
platnost od:
18.3.2024
658
Neratovice - Veliká Ves - Odolena Voda
platnost od:
9.5.2024
659
Český Brod - Kostelec n.Č.l. - Vlkančice - Stříbrná Skalice
platnost od:
10.12.2023
660
Český Brod - Doubravčice - Kostelec n.Č.l.
platnost od:
10.12.2023
661
Český Brod - Starý Vestec - Lysá n.L.
platnost od:
10.12.2023
662
Čelákovice - Český Brod - Kouřim
platnost od:
17.5.2024
663
Kralupy nad Vltavou - Odolena Voda
platnost od:
3.1.2024
664
Černošice - Vonoklasy
platnost od:
10.12.2023
666
Brandýs n.L.-St. Boleslav - Káraný
platnost od:
29.3.2024
667
Brandýs n.L.-St.Boleslav - Horky nad Jizerou
platnost od:
3.1.2024
668
Mělník - Byšice - Mšeno
platnost od:
27.4.2024
669
Brandýs n.L.-St. Boleslav - Dřísy - Mečeříž
platnost od:
3.1.2024
670
Brandýs n.L.-St. Boleslav - Sudovo Hlavno/Mečeříž
platnost od:
3.1.2024
671
Jenštejn - Přezletice
platnost od:
11.9.2023
672
Hlásná Třebaň - Všenory,Horní Mokropsy
platnost od:
3.3.2024
673
Nymburk - Oskořínek - Křinec
platnost od:
10.12.2023
674
Nymburk - Netřebice - Křinec - Rožďalovice
platnost od:
10.12.2023
675
Kolín - Cerhenice - Pečky
platnost od:
15.4.2024
676
Nymburk - Loučeň - Seletice
platnost od:
10.12.2023
677
Úvaly - Vyšehořovice - Nehvizdy
platnost od:
10.12.2023
678
Poděbrady - Cerhenice - Pečky
platnost od:
10.12.2023
679
Poděbrady - Velim - Kolín
platnost od:
22.4.2024
681
Kolín - Suchdol - Uhlířské Janovice - Petrovice II
platnost od:
20.5.2024
685
Strančice - Mnichovice - Zvánovice - Černé Voděrady
platnost od:
10.12.2023
686
Úvaly - Říčany
platnost od:
10.12.2023
687
Uhlířské Janovice - Zbraslavice - Třebětín - Ledeč nad Sázavou
platnost od:
10.12.2023
27.5.2024
689
Mšeno - Stránka
platnost od:
21.4.2024
690
Mšeno - Kadlín
platnost od:
21.4.2024
691
Mělník - Liběchov - Vidim
platnost od:
8.4.2024
692
Liběchov - Dolní Zimoř - Kokořín
platnost od:
10.12.2023
693
Mšeno - Nosálov - Katusice
platnost od:
10.12.2023
694
Liběchov - Vysoká - Kokořín
platnost od:
10.12.2023
697
Mšeno - Dubá - Doksy
platnost od:
27.4.2024
699
Mladá Boleslav - Horky nad Jizerou - Kadlín - Mšeno
platnost od:
21.4.2024